Objednávky přepravy

Přeprava do 10 tun

 

R. Kopáček   Mob.: 725 855 331

 

Přeprava nad 10 tun

 

J. Chuchlík    Mob.: 602 477 987

Z. Kopecký   Mob.: 606 682 152

P. Kopecký   Mob.: 728 940 829

 

objednavky(zavináč)dslogistic.cz 

Historie

V roce 1992 založil pan Josef Chuchlík za podpory svého švagra Stanislava Macha dopravní a spediční firmu Josef Chuchlík DS - Doprava služby CHUCHLÍK. Ve skromných začátcích zajišťoval dopravu samostatně pouze s jedním vozidlem zn. LIAZ MTS 24, tzv. MATES s vlekem BBS 1010 o celkové užitečné tonáži 22 tun. Zakázky získával prostřednictvím společnosti VENTO v řízení pana Kužela. Nosnou činností byla zejména přeprava kameniva a písku v blízkém okolí a částečně i zabezpečení dopravy uhlí do uhelných velkoskladů.

V zimě roku 1993 byl zakoupen první tahač zn. TATRA 815-2NT v provedení 4x4 a starší návěs sklápěný do boku odkoupený od společnosti ČSAD Semily s celkovou užitečnou tonáží 24 tun. V této době a zdejších podmínkách představovalo toto vozidlo ojedinělou záležitost.

V roce 1995 byl pořízen další tahač, tentokrát zn. LIAZ 110.571 se vzduchovým pérováním. Za oba tahače se pořídily sklápěcí  návěsy zn. BSS NS1 30. Šlo v té době o velmi moderní návěsy, které umožňovaly s již vlastněnými tahači zvednout užitečné zatížení na 27 tun, což představovalo pro firmu silnou konkurenční výhodu.

Firma se díky nabízeným službám a ceně za dopravu začala dynamicky rozšiřovat a její pozice na trhu dopravců stále sílila. V roce 1999 byl po dlouhém vybírání zakoupen první MERCEDES BENZ MB1840 a od té doby se již dravě rozvíjel nákup nových a nových vozidel tak, aby byly splněny ty nejpřísnější limity emisních tříd, norem a požadavků pro silniční provoz.

V počátcích podnikání byly zřízeny první kanceláře v rodinném domě pana Chuchlíka, nejprve namísto dětského pokoje, poté v garáži, která byla přestavěna pro potřeby firmy. Po rodinném domě našla firma své útočiště ve zrekonstruovaných prostorách bývalého chléva v budově rodičů pana Chuchlíka.

Z důvodu rychlého rozšiřování firmy, kdy narůstal počet zaměstnanců i nákladních vozidel, byly již stísněné provizorní kanceláře pro chod společnosti nevyhovující. Nevyhnutelné bylo vybudování vlastního zázemí.

V roce 2003 zakoupil pan Chuchlík areál bývalé výrobní haly sportovních potřeb v nedalekých Kundraticích. Po četných výstavbách, přestavbách a úpravách se sem v roce 2007 přesunulo administrativní oddělení, dílny a vybudovalo se parkoviště pro nákladní vozy a stroje.

Nicméně společnost se stála rozšiřovala, zaměstnanci přibývali a přibývali, a tak se opakovalo stěhování. A nebylo to nikam jinam než zpět do Libštátu. V roce 2009 odkoupil pan Chuchlík prostory bývalé cihelny v Libštátě. O pár let později byly zahájeny práce, aby zde mohlo hrdě stát moderní reprezentativní sídlo DS Holding při současném ponechání typického rázu cihelny. Dílo se podařilo a od roku 2014 sídlíme opět v Libštátě.

V roce 2014 byla založena společnost DS Holding a.s., která převzala veškeré obchodní činnosti společnosti Josef Chuchlík DS-Doprava služby Chuchlík. Prakticky to znamená, že stále budete na silnicích potkávat vozy DS Chuchlík, ovšem provozovatelem je nově DS Holding a.s.

Pokud se chcete dozvědět o aktuálním dění ve společnosti, navštivte webové stránky www.dsholding.cz.